0 Property(s) Share  
Wong Tai Sin
Gross: 480 ft²
Saleable: 431 ft²
Price: 3.480M    @ HK $8,074/SA
Bedroom:2
Mortgage
TSUI CHUK GDN BLK 12 (PSPS)
Wong Tai Sin
Saleable: 214 ft²
Price: 4.100M    @ HK $19,159/SA
Bedroom:1
Mortgage
ASPEN CREST
Wong Tai Sin
Gross: 411 ft²
Saleable: 283 ft²
Price: 4.500M    @ HK $15,901/SA
Bedroom:2
Mortgage
VISTA BLK 02
Wong Tai Sin
Gross: 668 ft²
Saleable: 527 ft²
Price: 4.500M    @ HK $8,539/SA
Bedroom:2
Mortgage
EVERGREEN TWRS
Wong Tai Sin
Gross: 448 ft²
Saleable: 353 ft²
Price: 4.200M    @ HK $11,898/SA
Bedroom:2
Mortgage
PETER
Wang Tau Hom
Gross: 793 ft²
Saleable: 645 ft²
Price: 6.700M (G.F.)    @ HK $10,388/SA
Bedroom:3
Mortgage
KA KEUNG COURT PH 01 BLK A (HOS)
Wong Tai Sin
Gross: 458 ft²
Saleable: 307 ft²
Price: 5.000M    @ HK $16,287/SA
Mortgage
PROFIT MAN
San Po Kong
Gross: 686 ft²
Saleable: 584 ft²
Price: 6.000M (G.F.)    @ HK $10,274/SA
Bedroom:3
Mortgage
RHYTHM GDN BLK 02 (PSPS)
Ngau Chi Wan
Gross: 655 ft²
Saleable: 497 ft²
Price: 5.800M    @ HK $11,670/SA
Bedroom:2
Mortgage
SCENIC VIEW BLK 05
Wang Tau Hom
Gross: 826 ft²
Saleable: 656 ft²
Price: 9.000M    @ HK $13,720/SA
Bedroom:3
Mortgage
TAK KEUNG COURT BLK B (HOS)